Diskusia o budúcnosti TS

Téma: Různé vydal:

V neděli se v příjemné atmosféře nedaleko Kyjova setkali lidé, kteří společně diskutovali nad možnostmi studia na Teologickém semináři minulém, současném i budoucím. Není snadné najít v našem složitém světě další cestu pro instituci, která má za sebou celá desetiletí své existence a kde různými formami studia prošly stovky lidí, kteří v průběhu času Církvi adventistů s.d. sloužili a slouží dodnes.
Na setkání se naslouchalo, diskutovalo, jedlo, nacvičoval se pohyb po tenkém ledě a dokonce došlo (viz fotografie) i k náhlému osvícení. Závěrečné modlitby v pozdním odpoledni vyjádřily asi to důležité – rádi bychom hledali cestu, kterou má připravenou Hospodin. Škola, která připravuje lidi pro službu lidem v oblasti teologie, je něčím, co má nejen svou vzácnou historii, ale především svou budoucnost. (Marek Škrla)

1 Komentář

Žádné komentáře k článku “Diskusia o budúcnosti TS”

  1. Petr Hrdinka napsal:

    Je to skvělé, že mohlo dojít k setkání ohledně budoucnosti Teologického semináře na kterém se, jak bylo v článku napsáno, diskutovalo a naslouchalo. Ale v článku mě trochu chybí alespon náznak něčeho konkrétního, abychom i my, kteří nejsme do toho více zasvěceni, mohli způsoby které máme k dispozici, podpořit tuto aktivitu a potřebu církve. Děkuji za případnou odpověd.

Zanechej komentář